Atsiskaitymo už prekes būdai

 •   Apmokėjimo būdai

  Paysera.lt apmokėjimai yra labai patogus, ir populiarus, nes yra labai saugus šiuolaikiškas apmokėjimo būdas už produktus ar paslaugas. Mes gauname apmokėjimo patvirtinimą per 15 min.   Nesvarbu iš kurio banko darysite apmokėjimą. Taip mes galime tą pačią dieną išsiusti jūsų norimą produktą, į jūsų artimiausią paštomatą, kainą tik  2.49 €  >>Kaip veikia paštomatai<<   >>Prekių pristatymas<<   >>Lizingas<<

  PASTABA! Jei produkto neturime sandelį, ir jums jo reikia, pristatymo laikas gali būti ilgesnis.

  Bankiniu pavedimu

  Apmokėkite užsakymą Jums įprastu bankiniu pavedimu pagal išankstinę sąskaitą-faktūrą.

  PASTABA! Darydami bankinį pavedimą, mokėjimo paskirties laukelyje nurodykite užsakymo numerį (pvz. apmokėjimas už ORD 1234565). Taip padėsite mums Jūsų apmokėjimą rasti ir užsakymą paruošti greičiau.

  Grynais pristatymo metu

  Už internetu užsakytas prekes galite sumokėti grynais pinigais. Pinigus sumokėsite prekes pristačiusiam kurjeriui, pagal pateiktą kasos pajamų orderį.

  Visi graviravimo darbai vykstą kiekvieną trečiadienį!

  Internetine bankininkyste

  Apmokėjimas iš užsienio. Paruošime Jums sąskaitą išankstiniam apmokėjimui. Būtina nurodyti, gavėjas Karolis Dvarvytis AB DNB bankas Sąskaitos Nr.:LT044010051002263916 Banko kodas: 40100, SWIFT kodas: AGBLLT2X

  Operatyviai atsiskaityti galima naudojantis „DnB banko“ tiesioginės interneto bankininkystės paslaugomis, taip pat per mokėjimų sistemą Paysera (ex-Mokėjimai.lt).

  Pirkimas lizingu

  Pirkti išsimokėtinai galite naudodamiesi lizingo bendrove "Mokilizingas" paslaugomis.

  Užsakymo pateikimo metu nereikės mokėti jokios pradinės įmokos, visą sumą sumokėsite lizingo bendrovei jau po prekių pristatymo.

  Perkant išsimokėtinai lizingo sutartis sudaroma iš anksto, prieš išsiunčiant prekes. Lizingo sutartį galite sudaryti patys savarankiškai autorizavęsi per savo e-banką arba galite kreiptis į mus ir mes padėsime Jums pasirinkti geriausias sąlygas.