Spalva: Matinė balta "Būk mano gyvenimas R7"

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 77
  2899
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  1
  Elektrinis žiebtuvėlis Plazmax
  2
  Medžiaga: Aukštos kokybės metalas
  3
  Galimas graviravimas iš vienos pusės iki 70 simbolių.
  4
  Svoris: 87g
  5
  Spalva: Matinė balta
  6
  Dizainas: stilingas, elegantiškas
  7
  Garantija nuo 12 iki 36 mėnesių
  8
  Aukštos kokybės ličio baterija 300-tai pridegimų
  9
  Žiebtuvėlis su dovanų dėžute 1 vnt. USB kroviklis ir 1 vnt. Šepetukas
  10
  Atsparus smulkiems įbrėžimams, spalva neblunka
  Svarbu!
  Nėra Jūsų norimų paveiksliukų ar inicialų ? Susisiekite su mumis jau dabar +37068149744 info@Plazmax.lt arba Facebook Plazmax Lighter
  Dar svarbiau!
  Jūsų Norimas paveikslėlis turi būti juodas, baltame fone ir JPG formatu. Norimus inicialus taip pat galite atsiųsti į email info@Plazmax.lt arba Facebook Plazmax Lighters
 • Kodėl verta rinktis Plazmax? Mes suteikiame 100% garantinį servisą visoje Lietuvoje.

  Plazmax žiebtuvėliai yra ilgalaikio naudojimo, pagaminti iš aukščiausios rūšies elektronikos ir keramikos, suteikiame 12 mėn garantinį laikotarpį.

  Žmogui, rūkančiam vieną pakelį per dieną, pilnai pakrauto žiebtuvėlio užtenka 4-5 dienas. Mes Jums siūlome tai kas iš tikrųjų vertinga!

  Naujos kartos stilingas Plazmax elektrinis žiebtuvėlis, nereikalauja jokių dujų ir papildomų priemaišų. Vėjo neužpučiamas, plazmax elektrinis žiebtuvėlis garantuosiantis Jums ilgalaikį bei patogų naudojimą! Elektroninis žiebtuvėlis yra saugesnis naudojantis aplinkoje, nes yra beliepsnis.

  Turi daugkartinio įkrovimo 220mAh baterija per usb, vienas įkrovimas trunka 1.5 - 2 valandos. Mėlyna indikatoriaus lemputė išsijungia po visiško įkrovimo. Kibirkščių 300- tai ~ priklausomai kaip naudositės. Užtenka pilnai pakrauto 4 - 5 dienas.

  Tai puiki dovana iš Plazmax.lt Lengvai nau

  dosite bet kokiomis oro sąlygomis ypač vėjuotą dieną. Pridegimo galvutė yra pagaminta iš keramikos, todėl yra atspari aukštai temperatūrai. Įkrovimo per USB išėjimo įtampa DC5V, 1.0A

  Pvz: Norite paveiklėlio:"R18" ant matinio juodo (arba kitos spalvos) žiebtuvėlio? Tačiau tokio pat žiebtuvėlio nėra www.Plazmax.lt Tuomet renkatės tą žiebtuvėlį ant kurio norite graviruoti pav:"R18" (nesvarbu kokia žiebtuvėlio spalva) ir prieš apmokėjimą yra skiltis ''Įveskite pageidaujamą tekstą'' Ten parašykite noriu "R18" paveikslėlio, taip pat, ir su kitomis Plazmax žiebtuvėlių spalvomis. Taip pat ir su inicialais.

  Norite savo individualus paveikslėlio ? Jūsų Norimas paveikslėlis turi būti juodas, baltame fone ir JPG formatu. Galite atsiųsti į email info@Plazmax.lt arba Facebook Plazmax Lighters asmenine žinute.

  Spausti čia >>Facebook<< arba email info@Plazmax.lt