Spalva: Apšerkšnijusi matinė auksinė ''Būk mano gyvenimas R7''

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 0000553
  2599
  2899 Sutaupykite
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  1
  Elektrinis žiebtuvėlis Plazmax
  2
  Medžiaga: Aukštos kokybės metalas
  3
  Dydis: 76x36x13mm
  4
  Svoris: 87g
  5
  Spalva: Apšerkšnijusi matinė auksinė
  6
  Dizainas: stilingas, elegantiškas
  7
  Garantija nuo 12 iki 36 mėnesių
  8
  Aukštos kokybės ličio baterija 300-tai pridegimų
  9
  Žiebtuvėlis su dovanų dėžute 1 vnt. USB kroviklis ir 1 vnt. Šepetukas
  10
  Atsparus smulkiems įbrėžimams, spalva neblunka
  Svarbu!
  Nėra Jūsų norimų paveiksliukų ar inicialų ? Susisiekite su mumis jau dabar +37068149744 info@Plazmax.lt arba Facebook Plazmax Lighter
  Dar svarbiau!
  Jūsų Norimas paveikslėlis turi būti juodas, baltame fone ir JPG formatu. Norimus inicialus taip pat galite atsiųsti į email info@Plazmax.lt arba Facebook Plazmax Lighters
 • Kodėl verta rinktis Plazmax? Mes suteikiame 100% garantinį servisą visoje Lietuvoje.

  Plazmax žiebtuvėliai yra ilgalaikio naudojimo, pagaminti iš aukščiausios rūšies elektronikos ir keramikos, suteikiame 12 mėn garantinį laikotarpį.

  Žmogui, rūkančiam vieną pakelį per dieną, pilnai pakrauto žiebtuvėlio užtenka 4-5 dienas. Mes Jums siūlome tai kas iš tikrųjų vertinga!

  Naujos kartos stilingas Plazmax elektrinis žiebtuvėlis, nereikalauja jokių dujų ir papildomų priemaišų. Vėjo neužpučiamas, plazmax elektrinis žiebtuvėlis garantuosiantis Jums ilgalaikį bei patogų naudojimą! Elektroninis žiebtuvėlis yra saugesnis naudojantis aplinkoje, nes yra beliepsnis. 

  Elektriniui žiebtuvėliui Plazmax suteikia 12 mėnesių kokybės garantija. Elektrinis žiebtuvėlis Plazmax yra naujos kartos žiebtuvėlis, patogus ir patikimas laisvalaikiu ir įpač turistavimo, kelionių ir pramogų, metu.

  Turi daugkartinio įkrovimo 220mAh baterija per usb, vienas įkrovimas trunka 1.5 - 2 valandos. Mėlyna indikatoriaus lemputė išsijungia po visiško įkrovimo. Kibirkščių 300- tai ~ priklausomai kaip naudositės. Užtenka pilnai pakrauto 4 - 5 dienas.

  Tai puiki dovana iš Plazmax.lt Lengvai naudosite bet kokiomis oro sąlygomis ypač vėjuotą dieną. Pridegimo galvutė yra pagaminta iš keramikos, todėl yra atspari aukštai temperatūrai. Įkrovimo per USB išėjimo įtampa DC5V, 1.0A

  Norite savo individualus stilizuoto žiebtuvėlio Plazmax pagal jūsų norus ?

  Tai susisiekite su mumis per facebook arba email info@Plazmax.lt

  Spausti čia >>Facebook<< arba email info@Plazmax.lt